SEMINÁŘE OSOBNÍHO ROZVOJE A DUCHOVNÍHO RŮSTU
podzimní cyklus 2017

1.večerní semináře
2.individuální poradenství

Semináře vede Daniela Stratilová, lektorka a poradkyně v oblasti psychoterapie a duchovního růstu. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti poradenství, krizové intervence a práce s energií. 8 let vedla i firemní kurzy. Přihlášky a dotazy na čísle 777 009 995 nebo e-mailu: daniela@cestaksobe.net.


1. Večerní semináře

Zdravá sebeláska aneb Jak se mít rád

Kdo má rád sám sebe, toho mají rádi i druzí. Cítí se s nimi dobře. Mít se rád není sobectví. Každý potřebujeme a zasloužíme si lásku a přijetí. Milujme se tak, jak bychom si přáli, aby nás milovali lidé kolem nás.

Termín konání: k dispozici během září

Cesta k sobě aneb Žít to svoje

V naší době často žijeme tím, co je mimo nás. Ztrácíme kontakt se sebou, ztrácíme sami sebe, cítíme se ztraceni. Nečekejme na změnu zvenčí. Na cestu k sobě nepotřebujeme víc, než odvahu udělat první krok.

Termín konání: k dispozici během září

Je to opravdu tak? aneb Naše životní vzorce a modely

Dostáváme se opakovaně do podobných situací či pocitů. Poznejme své vnitřní vzorce a převzaté modely, které nám ovlivňují život i pohled na svět, a které jsou zdrojem našich strachů a nepohody.

Termín konání: k dispozici během září

Muž a Žena aneb Jak využívat svoji ženskou a mužskou energii

Role muže a ženy se v naší civilizaci posouvají a stávají nečitelnými. Přestáváme jim rozumět a to vede ke konfliktům. Můžeme se naučit ve vztahu i v životě opět využívat tyto zdroje naší přirozené síly.

Termín konání: k dispozici během září

Kdo jsem? aneb Jak mít moc nad vlastním životem

Náš život je zrcadlem, ve kterém se odrážejí naše vlastní postoje. Přináší nám jen to, co si sami pro sebe dovolíme. A i když některé situace nemůžeme ovlivnit, můžeme vždy rozhodnout o tom, jak se k nim postavíme.

Termín konání: k dispozici během září

Místo konání: prostory jazykové školy
Cena: 200,- Kč / osoba
Počet účastníků: 4 – 12


2. Individuální poradenství

Osobní setkání pro ty, kdo hledají a nevědí kterou cestou se dál vydat. I pro ty, kteří si jen potřebují ověřit, že jdou správně. Poradenství při rozhodování, problémech, vztazích ke druhým i sami k sobě. Práce s energií.
Cena: 500,-Kč / 50 minut